
Gran Turismo 7 PlayStation 5 (PS5) pudełkowa Pl
WOW, co za okazja!

— Ceny odświeżane regularnie
— Śledzenie cen 24/7
— Porównujemy wiele polskich sklepów
— Pozycja w PlayStation 5: #1
— 65 wyświetleń do tej pory
163,90 zł
Najniższa cena
Obecnie
NAJLEPSZA CENA163,90 zł
Śr. cena (30 dni)
163,90 zł
Historyczne minimum
13 sie 2026
NAJLEPSZA CENA—
Cena katalogowa
4
Oferty
Ceny w sklepach
Śledzimy obecnie 4 sklepy sprzedających ten zestaw i regularnie sprawdzamy ceny.
Historia cen
Najniższa odnotowana cena: 163,90 zł w dniu 13 Aug 2026
Najczęstsze pytania o Gran Turismo 7 PlayStation 5 (PS5) pudełkowa Pl
Czym jest LEGO Gran Turismo 7 PlayStation 5 (PS5) pudełkowa Pl?▾
LEGO Gran Turismo 7 PlayStation 5 (PS5) pudełkowa Pl (zestaw #711719766698) to zestaw z serii PlayStation 5.
Ile kosztuje LEGO Gran Turismo 7 PlayStation 5 (PS5) pudełkowa Pl?▾
Aktualnie najniższa znaleziona przez nas cena to 163,90 zł w sklepie Allegro. Sprawdzamy ceny w 4 sklepach dla tego zestawu.
Jaka była najniższa cena LEGO Gran Turismo 7 PlayStation 5 (PS5) pudełkowa Pl?▾
Najniższa odnotowana przez nas cena tego zestawu to 163,90 zł w dniu 13 sierpnia 2026. Obecna cena odpowiada temu rekordowo niskiemu poziomowi, więc to dobry moment na zakup.
Czy LEGO Gran Turismo 7 PlayStation 5 (PS5) pudełkowa Pl jest wycofywane?▾
Obecnie nie widzimy sygnałów, że ten zestaw jest bliski wycofania, jednak LEGO nie publikuje z wyprzedzeniem oficjalnych dat wycofania, więc dostępność może się zmienić.
Gdzie kupić LEGO Gran Turismo 7 PlayStation 5 (PS5) pudełkowa Pl najtaniej w Polsce?▾
Obecnie najniższą śledzoną przez nas cenę ma sklep Allegro — 163,90 zł. Porównujemy ceny w polskich sklepach i regularnie je aktualizujemy, więc zaglądaj tu na bieżąco.
Podobne gry

Final Fantasy VII Rebirth Playstation 5 Gra Rpg Na Płycie Nowa
PS5 Zenless Zone Zero Collector's Edition
Oszczędzasz 16,60 zł
Nazwy platform są znakami towarowymi ich właścicieli. PromoGierki nie jest sponsorowane ani popierane przez Sony, Microsoft ani Nintendo.




